Naszyjnik Gołębicy, Barocco – Polski Teatr Tańca, „Nowy spetkakl Polskiego Tańca udowadnia, że Jacek Przybyłowicz to choreograf z przyszłością”

Jacek Marczyński Rzeczpospolita

Naszyjnik Gołębicy, Barocco – Polski Teatr Tańca,

„Jeżeli ktoś narzeka – i słusznie – że choreografia u nas wymiera, powinien zobaczyć nowy spektakl Polskiego Teatru Tańca. Pojawił się wreszcie ktoś młody z wyobrażnią. Nazywa się Jacek Przybyłowicz i to nazwisko warto zapametać…”

Jacek Marczyński, Rzeczpolspolita

Trzecia Symfonia – Pieśń o nocy – Opera Narodowa w Warszawie,

„Pomysłowość niektórych fragmentów i wzruszający finał potwierdzaja że Jacek Przybyłowicz to jeden z najbardziej utalentowanych choreografów młodego pokolenia”

Katarzyna K. Gardzina, Zycie Warszawy

Alpha Kryonia XE – Opera Narodowa w Warszawie,

„Balet jest opowiescią symboliczna, tancerze są elementami całej gry, którą steruje Wielki Mag, mistrz ceremonii. Dzwieki nabieraja dynamiki, świetnie budując narracje. Balet – do choreografii jacka Przybyłowicza ogląda sie doskonale.

Jacek Hawryluk, Gazeta Wyborcza

Alpha Kryonia XE – Opera Narodowa w Warszawie,

„Na wskroś nowoczesną choreografie stworzył Jacek Przybyłowicz, wprowadzając na scenę tancerzy tak „charakterystycznych” że nie mogłam wprost uwieżyć, że cała obsada rekrutuje się z spośród zespołu TW”

Dorota Kożmińska, Ruch Muzyczny

Kilka Krótkich sekwencji – Oper Bałtycka w Gdańsku

„Jacek Przybyłowicz uznawany jest za jedną z wielkich nadziei polskiego baletu. „Kilka krótkich sekwencji” przekonuje, że to oczekiwania nie na wyrost. W każdym z układów, gestów nawet, widać że ma on swój rozpoznawalny styl, własny charakter pisma łączący energię i delikatność…”

Jarosław Zalesiński, Polska Dziennik Bałtycki