Absolwent Państwowej Szkoły Baletowej i Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie – pedagogika baletu. W latach 1987-1991 tancerz Teatru Wielkiego w Warszawie. Już wówczas zadebiutował jako choreograf przygotowując „Negocjacje” do muzyki Alessandro Marcella. Kompozycja została wyróżniona pierwszą nagrodą za choreografię oraz nagrodą za interpretację na II Ogólnopolskim Konkursie Choreograficznym w Łodzi. „Negocjacje” zostały też zaprezentowane na dużej scenie Teatru Wielkiego w Warszawie w trakcie VI Warszawskich Dni Baletu.

W 1991 wyjechał z Polski. Tańczył w Niemczech i w Izraelu. Przez wiele lat był związany z zespołem tańca współczesnego Kibbutz Contemporary Dance Company, dla którego swe prace zrealizowali tacy choreografowie jak: Mats Ek, Ohad Naharin, Jiři Kyliàn, Emanuel Gat, Itzik Galili i Rami Beer. W latach 1994-2001 występował z tym zespołem na najbardziej prestiżowych festiwalach tańca współczesnego odwiedzając ponad 50 krajów na całym świecie min.: USA, Kanadę, Brazylię, Argentynę, Chile, Meksyk, Singapur, Tajwan, Japonię. Wielokrotnie występował w Europie, również w Polsce na zaproszenie Łódzkich Spotkań Baletowych.

W 1997 będąc tancerzem KCDC wystąpił z Batscheva Dance Company w spektaklu „Kyr” chor. Ohada Naharina w ramach Yair Shapiro Dance Award. Przez wszystkie te lata rozwijał zainteresowania choreograficzne realizując min.: „Verlorenheit” oraz „Orient Express” wystawiony w ramach Dance Extentions 2002 w Limassol na Cyprze. W tym samym czasie gościnnie współpracował z Lambros Lambrou Dance Company uczestnicząc w projekcie choreograficznym tego zespołu w Europie.

W 2002 powrócił do Polski, aby zrealizować „Naszyjnik Gołębicy” (2003) w Polskim Teatrze Tańca pod dyrekcją Ewy Wycichowskiej. Rok później na zaproszenie Biennale de la Dance w Lyonie wystawił „Barocco’’ Ostatnim spektaklem zrealizowanym w PTT był’’ Nuembir’’.Równocześnie przygotował cztery balety dla Opery Narodowej – Polskiego Baletu Narodowego w Warszawie: „Kilka krótkich sekwencji”(2005), do którego projekcję video zrealizowała Katarzyna Kozyra, „Alpha Kryonie Xe” (2006) oraz III Symfonię „Pieśń o nocy” (2006), „6 skrzydeł Aniołów” (2012). Na zamówienie Teatru Wielkiego w Poznaniu po raz pierwszy podjął się wyreżyserowania opery „Król Edyp” (2013), który został zarejestrowany przez telewizję ARTE.. Jedną z ostatnich jego realizacji w {Polsce jest ‘’Monochrome’’ (2014) zrealizowany w Kieleckim Teatrze Tańca. Obecnie większość swoich spektakli realizuje za granicą min. In. w Hiszpanii.- Dantzas Kopmainia, San Sebastian, oraz Czechach – Prague Chamber Ballet.

Od 2009 do 2014 roku sprawował funkcję dyrektora baletu w Teatrze Wielkim w Poznaniu. W tym czasie był również kuratorem artystycznym Poznańskiej Wiosny Baletowej i współtwórcą cyklu edukacyjnego Teren Tańca – Reinterpretacje współorganizowanego przez Teatr Wielki i Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Od 2014 członek Rady Programowej ds. Tańca Instytutu Muzyki i Tańca.

Wielokrotny stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Odznaczony medalem dla Zasłużonych Kulturze Gloria Artis

Jego spektakle regularnie pojawiają się na wielu zagranicznych festiwalach tańca min we.: Włoszech, Francji, , Cyprze, Niemczech, Czechach, Rumunii, Szwecji, Danii, Norwegii, Hiszpanii, Węgrzech, Chinach, USA. Tunezji, Rosji, Ukrainie.